Generátor QAS VSG

Generátor s řízeným pohonem QAS VSG značky Atlas Copco je revoluční novinkou na trhu. problém s provozem při nízkém zatížení jsou nyní minulostí díky novému generátoru QAS 60/35 VSG ( Variable speed generator).

Poradíme Vám:
723 269 340
Chci poptat

Zjistit cenu pro generátor s řízeným pohonem Atlas Copco QAS VSG můžete snadno v e-shopu.

Generátor s řízeným pohonem Atlas Copco QAS VSG představu jerevoluci v provozních, úsporách, výkonu a spolehlivosti. Automatické  řízení proměnných otaček od 950 do 2550 ot/min a vestavěným systémem řízení energie ( PMS), umožňuje snížit úroveň spotřeby paliva až o 40% oproti srovnatelným modelům. Současně pomáhá zvýšit spolehlivost aplikací s průměrným zatížením menším než 20%.

Generátor s řízeným pohonem Atlas Copco QAS VSG je šetrný k životnímu prostředí! Jediná jednotka pracijící 1500hodin ročně emituje o 4500g méně CO2 než jiné generátory pracující v obdobných aplikacích.

Generátor s řízeným pohonem Atlas Copco QAS VSG má homologovaný silniční podvozek, zvedací bod pro jeřáb i otvory pro přepravu vysokozdvižným vozíkem.

Zaujaly vás generátory s řízeným pohonem Atlas Copco QAS VSG? Pokud máte konkrétní dotazy ohledně variant, parametrů a výkonu generátorů s řízeným pohonem Atlas Copco QAS VSG, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Naši technici vám rádi vysvětlí podrobnosti a zodpoví vaše dotazy ke každému stroji nebo nářadí. Generátory s řízeným pohonem Atlas Copco QAS VSG si můžete objednat jednoduše z pohodlí domova v našem e-shopu.

QAS 60/35VSG
Jmenovitý výkon PRPkVA/kW35/28
Nepřekročitelný výkon LTPkVA53/42
NapětíV400/480
Výkonová třída, 100% krokG3
MotorKubota St3A
Chlazeníkapalina
Servisní intervalmth500/rok

Generátor QAS VSG

    Podobné produkty

    Generátor QES
    Generátor QAS